XIX. sz. vége: Adler Fülöp jelzett tajtékpipa ezüst szerelékkel, címerrel, eredeti jelzett bőr tokban, szárral, szép állapotban / Vintage limestone pipe with silver parts. Signed both the pipe and the case.