Gorka Géza (1894-1971): Szarvas váza. Kézzel festett mázas kerámia, je... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/28/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~11652/Gorka-Geza-1894-1971-Szarvas-vaza-Kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-Nogradveroce-~II1672673
1672673
11090
28
110000
Ceramics
Beschreibung: Gorka Géza (1894-1971): Szarvas váza. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), apró máz hibákkal, restaurált, m: 36 cm
: vörös_iván