cca 1810 Jelzés nélkül: Máriássy András (1759-1846), táborszernagy. Olaj, karton, antik keretben, 19×16 cm. Máriássy ezred - a Mihály orosz nagyherceg nevét viselő 37. (magyarországi) gyalogezred ezredtulajdonosa 1846-ig,