Móder Rezső (1954-): Az élet kozmoszlépcső. Olaj, vászon, jelzett, ker... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/28/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~11377/Moder-Rezso-1954-Az-elet-kozmoszlepcso-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-30C39740-cm~II1674343
1674343
10053
28
40000
Beschreibung: Móder Rezső (1954-): Az élet kozmoszlépcső. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm
: grózervirág