Mácsai István (1922- 2005): Vár alatt. Olaj,farost, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/28/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~11377/Macsai-Istvan-1922-2005-Var-alatt-Olaj-farost-jelzett-uvegezett-keretben-60C39780-cm~II1638450
1638450
10045
28
90000
Beschreibung: Mácsai István (1922- 2005): Vár alatt. Olaj,farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
: vörös_iván