Balla Attila (1959-): Elveszettek 1986. Rézkarc, papír, jelzett, üvege... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/28/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~11377/Balla-Attila-1959-Elveszettek-1986-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-hibas-keretben-46C3973~II1603183
1603183
10002
28
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Balla Attila (1959-): Elveszettek 1986. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 46×33 cm
: vörös_iván