15058.
28. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
30 000 HUF
Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Klebelsberg Kuno előszavával. Bp. 1929. Országos Testnevelési Tanács 301 p. + 2 térkép (kihajtható) Első kiadás! Dedikált! " Dr. Karafiáth Jenő ny. államtitkár úr, az OTT elnöke Őméltőságának, mint a magyar testi kultúra vezérkari főnökének..." Gazdag képanyaggal. Korabeli, aranyozott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopásokkal.