15047.
28. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Székely seregszemle (Lustrum.) Szerk.: R(ugonfalvi) Kiss István. Debrecen, 1940, Lehotai Pál, XVI+321+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.+Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Szerk.: Kovrig Béla. Nemzeti Könyvtár 24-26. szám. Bp., 1940, Nemzeti Könyvtár, 111 p. Kiadói papír kötés, kissé foltos borítóval, kissé kopott gerinccel.