15008.
28. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
1873 A Magyar Korona Országainak helységnévtára 1873. Szerk.: Az Országos Magyar Királyi Statistikai Hivatal. Bp., 1873, Athenaeum, XII+2 p.+ 1524 sz. hasáb + 1525-1538+1 p. Későbbi félvászon-kötésben, javított gerinccel, márványozott lapélekkel. Az első országos hivatalos helységnévtár.