15270.
28. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Salamon Henrik: A magyar stomatologia (fogászat) története a legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1942, A Magyar Stomatologia Története Kiadóhivatala. A szerző névjegybélyegzőjével. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.