Veltzé Alajos.(szerk.) A mi hőseink: Katonák. Woinovich Emil vezetése... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/28/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Militaria~11197/Veltze-Alajosszerk-A-mi-hoseink-Katonak-Woinovich-Emil-vezetese-alatt-Bp-1916-Franklin~II1676209
1676209
15152
28
Books: Military
Beschreibung: Veltzé Alajos.(szerk.) A mi hőseink: Katonák. Woinovich Emil vezetése alatt Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva, nagyon szép állapotban
: tánczos_gábor