Tóth Lőrincz: Az ősiségi s egyéb birtokviszonyokat rendező 1852. november 29-ki leg. nyiltparancs ismertetése s magyarázata.
Pest, 1853. Heckenast Gusztáv. 2 sztl. lev. 186 l. 1 sztl. lev. 217 mm. Korabeli, kopottas félvászon kötésben