Répszeli László: Idea actionum juridicarum Dum in ... soc. J. universitate Claudipolitana, positiones philosophiae universae publice propugnandas s uscepit C. Stephanus Petki, ... praeside R. P. Ladislao Répszeli .... Claudiopoli, 1742. in acad. s. J. per Mich. Becskereki. M. 336p + XIV. Korabeli kopott aranyozású egészbőr kötésben. Ritka jogi munka! / In leather binding.