Füredi Mór- Guthi Soma: Kaczagó Themis. Humoros karcolatok a törvényszéki teremből. Bp., 1888, Nádor Kálmán, 175 p Korabeli kopottas félvászon-kötés, 11/12. oldal lapja kissé sérült.