Hóman Bálint és Szekfű Gyula: Magyar történet térképek. Bp., 1936. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Hóman Bálint, Szekfű Gyula és a térképeket készítő Gegely Endre saját kezű aláírásával. 6p.+ 51t. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, hibátlan állapotban. Védőtokkal. Ritka!