Andor József (Cyprián): Elbeszélések. Hegedűs László rajzaival.
Bp, 1897. Pesti Könyvnyomda Rt. 1 lev+ 242 aranyozott, festett, kiadói (Gottermayer) egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban