Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 55

Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kis javítással a papír védőborító belsején kis javítással. Jó állapotban.
15414.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hamvas Béla: A láthatatlan történet. Bp.,1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 185+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban
15415.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hamvas Béla: A száz könyv. Bp.,1945, Egyetemi Nyomda, 39 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, kijáró lapokkal. A szerző, Hamvas Béla (1897-1968) által dedikált példány barátja, Fodor József (1898-1973) költő, író, újságíró, műfordító részére.
15416.

Rufpreis:
5 000 HUF
42
Lótenyésztés: Minden pedigreek könyve. (Magyarország és Német-Ausztria) Őszi-rendszer. Öt generációs pedigreek minden segédeszköz nélkül pillanatok alatt.  Bp., 1928, Őszi Kornél, (Egyesült Kő-, Könyvny.) XVIII, 112 p. Kiadói, aranyozott bőrkötésben. Jó állapotban.
15417.

Rufpreis:
3 000 HUF
Őszi Kornél: Telivérek. Bp., 1901. Szerzői. 180p. A híres lótenyésztő lovakkal kapcsolatos elbeszélései. Leszik Károly féle aranyozott egészbőr kötésben, szép állapotban.
15418.

Rufpreis:
4 000 HUF
15419.

Rufpreis:
6 000 HUF
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani vadember lesz. Bp., é. n., Dante. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15420.

Rufpreis:
6 000 HUF
Andor József (Cyprián): Elbeszélések. Hegedűs László rajzaival. Bp, 1897. Pesti Könyvnyomda Rt. 1 lev+ 242 aranyozott, festett, kiadói (Gottermayer) egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban
15421.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Bp., 1898. Pesti könyvnyomda. Aranyozott, festett, enyhén kopott Gottermayer egészvászon kötésben.
15422.

Rufpreis:
4 000 HUF
30
15423.

Rufpreis:
6 000 HUF
Köszöntések, öröm-érzések, üdvözlések, új-esztendő, születés- és névnapokra, próba tételi és más ünnepi alkalmakra a világi társaságban minden rend, és kor, barátság és atyafiság, tisztelet, és szeretetnek, de leginkább a nemzeti ifjúságnak új-esztendei ajándékul bémutatta Cs. L. I. L. az A. I. rt. t. Pozsony, 1834. Schmid, 170p. Fűzve, kiadói papírborítóban. Ritka!
15424.

Rufpreis:
6 000 HUF
A verses Edda. Óskandináv eredetiből fordította Szász Béla. Bp., 1938, MTA. Szentpétery Imre aláírásával és ex librisével. Kiadói papírkötés, hajtásnál megtört, kopottas állapotban.
15425.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF