Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 15

Jugoszlávia ~1920-1930. Szent Száva Rend IV. osztály aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés eredeti, viseltes dísztokban, modern mellszalaggal (41x62mm) T:2 medalion elő- és hátlapján kis zománchibák, aranyozás kopott /  Yugoslavia ~1920-1930. Order of Saint Sava 4th class gold plated and enamelled Ag decoration in original but worn case, with modern ribbon (41x62mm) C:XF small enamel errors on the obverse and reverse of the medallion, gold plating worn
30537.

Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés eredeti, viseltes dísztokban, modern mellszalaggal (41x62mm) T:2 medalion elő- és hátlapján kis zománchibák, aranyozás kopott / Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration in original but worn case, with modern ribbon (41x62mm) C:XF small enamel errors on the obverse and reverse of the medallion, gold plating worn

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
30538.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41
1939. Magyar Érdemrend Nagykeresztjének csillaga zománcozott Ag kitüntetés nem saját tokban, hátoldali kitűzőn jelzéssel (90mm) T:2 /  Hungary 1939. Star of the Hungarian Order of Merit, Grand Cross enamelled Ag decoration with marking on pin, not in original case (90mm) C:XF NMK 365.
30539.

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott Ag kitüntetés nem saját tokban, hátoldali kitűzőn jelzéssel (90mm) T:2 / Hungary 1939. "Star of the Hungarian Order of Merit, Grand Cross" enamelled Ag decoration with marking on pin, not in original case (90mm) C:XF NMK 365.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF