30535.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
6 000 HUF
~1960-1970. "Kiváló Sportoló" Magyar Népköztársaság aranyozott, zománcozott kitüntetése miniatűrrel, eredeti, enyhén sérült tokban T:2 / Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete" gilt, enamelled decoration of Hungarian People's Republic, with miniature, in original, slightly damaged case C:XF