5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Berget, Alfonz: Léghajózás és repülés. Bp., 1911, Természettudományi Társulat. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban. / In a bit worn out ornated cloth binding, in good condition.