15204.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
Matolay Elek: Tornazsebkönyv. A tornászat német-magyar műszótárával. Pest, 1869, Rudnyánszky Béla, 197 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.