15188.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sozialwissenschaften
4 000 HUF
Györffy István: Magyar falu, magyar ház. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, javított kötéssel, fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel, intézményi bélyegzővel.