40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Fordította: Károli Gáspár. Gustav Doré képeivel. Bevezető: Ravasz László. Bp., 1931 Franklin. Sylvester. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos, egészbőr kötésben. Egyik sarkán kis kopás, egyébként nagyon szép állapotban.