15020.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
ErdÅ‘si Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Budapest, (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon-kötés, fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. A szerzÅ‘ által dedikált! Jó állapotban.