15157.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Antoine-Augustin Cournot: Principes de La Théorié des Richesses. Paris, 1863, Librairie de La Hachette. Első kiadás. Korabeli aranyozott bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapélekkel, Reichenstein Vilmos könyvkötő munkája ('W. Reichenstein Pest'), francia nyelven, kisebb kopássokkal, de alapvetően jó állapotban. Antoine-Augustin Cournot (1801-1877) francia matematikus, közgazdász, filozófus, a matematikai közgazdaságtan egyik első úttörője. / Half-leather-binding, in gilt corded spine,slightly worn, otherwise in good condition, the binding made at 'W. Reichenstein Pest', in French. First edition.