Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 20

Almanach für die k. und k. Kriegsmarine 1918. (Haditengerészeti Almanach) Mit Genehmigung des k. und k. Kriegsministeriums, Marinesektion. Mit 148 Schifferissen. XXXVIII. Jahrgang. Pola, 1918. Gerold & Komp. 688p. Kiadói, kissé laza dombornyomott egészvászon kötésben. / Austro-Hungarian Monarchy Navy Almnach. Last edition. With many illutrations, in full linen binding
15075.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
9
Weyers Taschenbuch der Kriegsflotten - XXVIII.. Jahrgang 1934 München / Berlin:, 1934. J. F. Lehmanns Verlag Egészvászon kötésben / German Navy, in full linen binding.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF
Franz Kocziczka: Die Winter-Campagne des Graf Schlischen Armeekorps 1848-1849. Olmütz, 1850, Eduard Hölzel, 1 címkép (Schlick arcképe)+313+1 kihajtható térkép. Korabeli aranyozott bordázott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott boítóval, és gerinccel, német nyelven. /Contemporary half-leather-binding, with slightly worn cover, and spine, in good condition, in German.
15077.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Fokker Der fliegende Holländer. Zürich und Leipzig, 1933. Rascher,
15078.

Rufpreis:
1 800 HUF
15079.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története. I-II. kötet. Bp., 1895. Magyar Tudományos Akadémia [nyomt. Hornyánszky V.] VIII, 350 p., 678 p. 3 t (kihajtható). Vaknyomott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban
15080.

Rufpreis:
8 000 HUF
Krudy Ferenc - K.László József: Báróczy Sándor feljegyzései a magyar nemesi testőrség életéből 1760-1800-ig Összeállitotta 1829-ben - - testőrhadbíró Magyarra fordította - - Bp. 1936. M. Kir. Hadilevéltár. 98 l. Egészoldalas képekkel. Kiadói illusztrált kartonálásban
15081.

Rufpreis:
4 000 HUF
Migend Dezső: Az Isonzótól a Piavéig Békéscsaba, 1921. ,,Körösvidék Nyomda R.T. 57 p., 7 t. (Egészoldalas fotók, képek a harctérről.) Kiadói rajzos papírborítékban. Ritka!
15082.

Migend Dezső: Az Isonzótól a Piavéig Békéscsaba, 1921. ,,Körösvidék" Nyomda R.T. 57 p., 7 t. (Egészoldalas fotók, képek a harctérről.) Kiadói rajzos papírborítékban. Ritka!

Rufpreis:
5 000 HUF
Arz Arthur vezérezredes, báró: 1914-1918. A központi monarchiák harca és összeomlása. Forditotta: Kisfaludy-Péter Elemér. Bp., 1942. (Kapucinus-ny.) 1t.+176p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15083.

Rufpreis:
4 000 HUF
25
Darkó Jenő: Az ősmagyar hadmüvészet fejlődése és hatása Nyugateurópára Budapest-Pécs, 1934, Danubia Könyvkiadó Rt. (Kertész József Könyvnyomdája), 162 p. (25 ábrával) Kiadói kartonkötésben, egészvászon védőkötésben. Jó állapotban.
15084.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
15085.

Rufpreis:
4 000 HUF
15086.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF