Szegedi János: Tripartitum juris Hungarici tyrocinium juxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1-3. rész. Nagyszombat, 1751, Typis academicis Societatis Jesu. Ujfalvi Sámuel (?-?) királyi testőr és mások tulajdonosi bejegyzéseivel. Kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.