10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Francisco Babai (Ferenc): Ungariae reges, eorum genealogia, acta item illustriora, et fata compendio metrico deducta.+Ungariae Palatini, propalatini et Locumtenentes regii bello, paceque clarissimi, compendio metrico deducti.+Archi-episcopi strigonienses, de utraque republica praeclare meriti, compendio metrico deducti.Tyrnaviae (Nagyszombat), 1773-1775-1776,48+126+103 p. Korabeli kopottas papírkötés, sérült gerinccel, festett lapélekkel, de belül jó állapotban, latin nyelven. Babai Ferenc (1742-1778): A szerző jezsuita szerzetes, költő volt. Mindhárom műben versbe szedte a rövid életrajzokat.