Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 21

Modern festők. 1-12. füz. Bp., 1905, Aufrecht és Goldschmied. Gazdagon díszített, kicsit sérült mappában.
15228.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Modern festők. 1-12. füz. Bp., 1906, Aufrecht és Goldschmied. Gazdagon díszített, kicsit sérült mappában.
15229.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Modern festők. 1-12. füz. Bp., 1904, Aufrecht és Goldschmied. Gazdagon díszített, kicsit sérült mappában.
15230.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Varga Nándor Lajos: A fametszet. Könyv a fametszet mesterségéről és történetéről, közel 200 képpel (színes fametszetekkel), színes kezdőbetűkkel. Budapest, 1940, Szerzői Kiadás, VI+381+2 p.+62 t. (fametszetek, 2 kétlapos, 2 színes)+2+513-519+6 p.(Oldalszámozáson belül 66 egészoldalas képpel, eredeti fametszettel (4 színes, 1 kétlapos.) Kiadói félvászon-kötés, a gerincén aranyozott címkével, egy meglazult lappal. Jó állapotban./ Nándor Lajos Varga: The Woodcut. Bp., 1940. Half-linen-binding, with a lot of woodcut illustrations, in Hungarian language.
15231.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
dr. Pipics Zoltán: 100 magyar festő. Bp., é-n. Szent István. Megviselt vászonkötésben,. egy lap kijár. Hozzá Rudnay Gyula saját kézzel írt sorai egy feladóvevényen, melyet a kötet szerzője részére küldött, majd itt megjelent képhez mellékelt.
15232.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Tőry Emil: Michelangelo mennyezetképzése a római Sixtus-kápolnában. Tanulmány. Első kötet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt, 1 sztl. lev. + 1 t. + 1 sztl. lev.+138 p. + 1 kihajtható t. Kiadó kissé kopottas papírkötésben, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Tőry Emil (1863-1928) névbejegyzésével.
15233.

Rufpreis:
4 000 HUF
1941 Filmművészeti évkönyv. XXII. évf. Szerk. Lajta Andor, 335 p. Aranyozott egészvászon, rengeteg reklámmal.
15234.

Rufpreis:
3 000 HUF
Harangozó Márta: Márkus László. Bp., 1984, Ifjúsági. Márkus és a szerző aláírásával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15235.

Rufpreis:
2 000 HUF
A nyolcak. Nemzeti Szalon. A Nyolcak harmadik tárlatának katalógusa 1912. november-december. (Bp.,1912, Légrády ny.), 31 + 9 t. Berény Róbert, Fémes Beck Vilmos, Orbán Dezső, Pór Bertalan, Tihanyi Lajos írásaival. Kiadói papírkötés, a hátós borítója foltos. Jó állapotban. Petrik bibliográfiája nem ismeri.
15236.

Rufpreis:
3 000 HUF
34

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF