Tétel

Rufpreis:

36 000 HUF

Beschreibung:

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Budapest, 1896. Ráth Mór. Kiadói, dombornyomásos, rendkívül díszes és dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, a táblák és a címlevelek előtt védő hártyapapír, a borító alsó két sarka kissé kopott, a borító háta kissé foltos, de alapvetően jó állapotban. Arany János balladái Zichy Mihály illusztrációival e díszkiadásban összesen négy, egyenként önálló kötetben jelentek meg. Példányunk a sorozat 1. kötete, tartalmazza a "Ágnes asszony", "Ötödik László", "Mátyás Anyja", "Tetemre hívás", "Bor vitéz", "A Walesi Bárdok" című balladát. Zichy Mihály három egészoldalas és szövegközti illusztrációval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván