https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 63

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15325.

Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15326.

Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Nadányi Zoltán: Csók a sötétben. Bp., (1947), Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált!
15327.

Nadányi Zoltán: Csók a sötétben. Bp., (1947), Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Jankovich Ferenc: A viharhoz. Versek. Bp., [1939], szerzői (Szalay). A szerző által Kárpáti Aurél (1884-1963) író, költő részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15328.

Jankovich Ferenc: A viharhoz. Versek. Bp., [1939], szerzői (Szalay). A szerző által Kárpáti Aurél (1884-1963) író, költő részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Rónay György: Te mondj el engem. Versek. Bp., 1942, Révai. A szerző által Grandpierre Emilnek dedikálva. Plüsskötésben, jó állapotban.
15329.

Rónay György: Te mondj el engem. Versek. Bp., 1942, Révai. A szerző által Grandpierre Emilnek dedikálva. Plüsskötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Pósa Lajosné [Andrássy Anna Lídia]: Az én koszorúm. Bp., 1930, szerzői. A szerző által Révész Margit (?-?) hárfaművésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15330.

Pósa Lajosné [Andrássy Anna Lídia]: Az én koszorúm. Bp., 1930, szerzői. A szerző által Révész Margit (?-?) hárfaművésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Lord Byron: Beppo. Verses elbeszélés. Fordította Kosztolányi Dezső. Békéscsaba, é.n. (1920,)Tevan kiadás, 37 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. A borító illusztrációja Divéky József munkája. Első kiadás. Tevan-kiadvány.
15331.

Lord Byron: Beppo. Verses elbeszélés. Fordította Kosztolányi Dezső. Békéscsaba, é.n. (1920,)Tevan kiadás, 37 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. A borító illusztrációja Divéky József munkája. Első kiadás. Tevan-kiadvány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Bory Jenő: Márvány szilánkok Bory Jenő szobrászvésője alól. Bp., é.n. Fővárosi Ny. Bory Jenőné dedikálásával. Félvászon kötésben.
15332.

Bory Jenő: Márvány szilánkok Bory Jenő szobrászvésője alól. Bp., é.n. Fővárosi Ny. Bory Jenőné dedikálásával. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Kuti László: Hársfa ucca. Versek. Bp., 1940, Magyar Írók, Művészek, és Műpártolók Egyesülete. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült hátsó borítóval, és lapszélekkel. A szerző által dedikált példány. A borítón Kolozsváry Sándor fametszetével.
15333.

Kuti László: Hársfa ucca. Versek. Bp., 1940, Magyar Írók, Művészek, és Műpártolók Egyesülete. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült hátsó borítóval, és lapszélekkel. A szerző által dedikált példány. A borítón Kolozsváry Sándor fametszetével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
P. Gulácsy Irén: Fekete völegények I-III. Bp., 1928, Singer és Wolfner. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Az I. kötetben beragasztott a szerzőt ábrázoló újságkívágással, a II. és III. kötetben beragasztott a szerzőt ábrázoló fotókkal, a szerző által aláírva, dátumozva.
15334.

P. Gulácsy Irén: Fekete völegények I-III. Bp., 1928, Singer és Wolfner. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Az I. kötetben beragasztott a szerzőt ábrázoló újságkívágással, a II. és III. kötetben beragasztott a szerzőt ábrázoló fotókkal, a szerző által aláírva, dátumozva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
P. Gulácsy Irén: Pax Vobis I-III. Bp., 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, ex libris-szel. P. Gulácsy Irén dedikációjával Hegedűs Rózsának, Jókay Jolán és Hegedűs Sándor politikus lányának. P. Gulácsy Irén aláírt fotójával, Angelo műtermáből.
15335.

P. Gulácsy Irén: Pax Vobis I-III. Bp., 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, ex libris-szel. P. Gulácsy Irén dedikációjával Hegedűs Rózsának, Jókay Jolán és Hegedűs Sándor politikus lányának. P. Gulácsy Irén aláírt fotójával, Angelo műtermáből.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Széher Árpád művei. Kiadja az elhunyt testvére. Bp., 1882, Magánkiadás, Khór és Wein-ny., VIII+570 p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15336.

Széher Árpád művei. Kiadja az elhunyt testvére. Bp., 1882, Magánkiadás, Khór és Wein-ny., VIII+570 p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse