Bücher: Andere Sprache

Zahl der Lose: 21

15294.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Blakney, Raymond Bernard: A course in the analysis of chinese characters. Shanghai, 1926, The commercial press. Egészvászon kötésben, kis kopással / In full linen binding, small tatter.
15295.

Rufpreis:
5 000 HUF
J. F. Blacker: Chats on Oriental China. T. Fisher Unwin, 1922. Egészvászon kötésben / In full linen binding.
15296.

Rufpreis:
2 000 HUF
Josip Broz Tito: Borba za oslobodjenje Jugoslavije 1941-1944. Beograd, 1945. Nyl kötésben, jó állapotban / In nyl binding, in good condition.
15297.

Rufpreis:
6 000 HUF
Offizielles Erinnerungsalbum an das 10. Deutsche Sängerbundesfest. Wien, 1928, R. Lechner. Kissé foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit stained cloth binding, otherwise in good condition.
15298.

Rufpreis:
2 000 HUF
15299.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Verne, Jules: Das land der Pelze. Wien, Pest, 1877, A. Hartleben, 470+2 p. Első német kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, igényesen pótolt címlappal és előzéklappal, német nyelven. Szép, gyűjtői példány. / First German edition. Full linen binding, with replaced front page, in good condition.
15300.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Verne, Jules: Reise durch die Sonnenwelt. Wien, Pest, 1878, A. Hartleben, 466+6 p. Első német kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, igényesen pótolt címlappal és előzéklappal, német nyelven. Szép, gyűjtői példány. / First German edition. Full linen binding, with replaced front page, in good condition.
15301.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Verne, Jules: Mathias Sandorf. Les Voyages Extraordinaires. Collextion Hetzel. Számos szövegközti illusztrációval. Paris, é.n., Librairie Hachette.Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált piros egészvászon-kötés, restaurált gerinccel, francia nyelven. Jó állapotban/ Linen-binding, with restored spine, in French language.
15302.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF