120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtott, restaurált, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, 64x96 cm