1934 Csonka-Magyarország vármegyéinek atlasza. Bp.,(1934), M. Kir. Állami Térképészet-Kókai Lajos, 2+25 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült fűzéssel, kötéssel.