10607.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Kunst Grafik Mappen, Katalogen, Zeitschriften
40 000 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Tiz rézkarc ex libris (1935). Rézkarc, papÃr, jelzett, 9×8,5 cm (10 ×) Dr. berei Soó RezsÅ‘ magyar, Prof. Renato Fleri olasz és dr. Kardos László német bevezetésével. Megjelet 50 pédánvan ez a 47-es pédány.