10604.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Kunst Grafik Mappen, Katalogen, Zeitschriften
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Medgyes László (1892-?): Figurák mappa. Színes litográfia, papír, jelzett, 21×15 cm (10×), összesen: 10 db. Bp., 1917. Dick Manó. Összesen 120 számozott példány készült. Ez a példány a 97 számú.