Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 31

Antik ezüst (Ag.) borítású toilette tükör, fa hátlappal, jelzett (1865), mesterjeggyel, támasztórésszel, pótolt tükörrel, hiányzó szögekkel kis horpadással, monogrammal. A HR monogram Navratilné Hegedüs Rózsikát, Jókai Mór unokahúgát jelőli, akinek apja Hegedűs Sándor (1875-1953) író, miniszter. 47×45 cm / Antique silver mirror with hallmark
11067.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
Tevan Margit (1901-1978): Talpas kínálótál, kecske figurákkal, vörösréz, jelzett, m:10 cm, d:17 cm
11068.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
23
Háború előtti bányász díszkabát kiváló és hiánytalan állapotban. jelzés nélkül. / Pre-war miner uniform for special occassions in complete and flawless condition.
11069.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
XX. sz. eleje. Szecessziós asztali lámpa. réz testtel, porcelán foglalattal, eredeti üvegbúrával, új elektromos vezetékkel / Art Nouveau table lamp with original glass, new wire. 34 cm
11070.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél Martiny felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm /  Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription (Martiny) at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm
11071.

Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél "Martiny" felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm / Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription ("Martiny") at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
11
Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett (Gora Trade Mark), m: 23,5 cm /  Wooden pipe with metal head, with hallmark (Gora Trade Mark), with stem, h: 23,5 cm
11072.

Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett ("Gora Trade Mark"), m: 23,5 cm / Wooden pipe with metal head, with hallmark ("Gora Trade Mark"), with stem, h: 23,5 cm

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Angyalkás régi blondel tükör, metszett üveggel, restaurált, apró kopásnyomokkal, 56×47 cm /  Mirror in blondel frame, restored, with small signs of wear, 56×47 cm
11073.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1900 antik Tula szamovár, réz, jelzett, apró horpadásokkal, hiányos, pótolt fedővel, m: 44 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, 44 cm
11074.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Faun fejes bronz elektromos (öt izzós) asztali kandeláber, működik, jelzés nélkül, m: 54 cm /  Bronze table candelier, h: 54 cm
11075.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Antik puttós aufsatz, spiáter, jelzés nélkül, eredeti csiszolt üveggel, m:32,5 cm, d:23 cm /  Antique aufsatz, zamak, without hallmark, with glass, h: 32,5 cm, d: 23 cm
11076.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Anton Schreiners Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l /  Anton Schreiners Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l
11077.

Anton Schreiner's Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l / Anton Schreiner's Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1920 Argentor-Werke Rust & Hetzel historizáló jardiniere, gazdagon díszített ezüstözött alpakka, több rétegű csiszolt ólomkristály üveg betéttel, sérült, jelzett, 42×19×18 cm /  cca 1920 Argentor-Werke Rust & Hetzel jardiniere, silver plated alpacca, with multilayered lead crystal inlay, with hallmark, damaged, 42×19×18 cm
11078.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF