Zádor István (1882-1963): Önarckép 1942. Vegyes technika, karton, jelz... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/27/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10684/Zador-Istvan-1882-1963-Onarckep-1942-Vegyes-technika-karton-jelzett-uvegezett-keretben-~II1561944
1561944
10117
27
30000
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Önarckép 1942. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 68×59 cm
: vörös_iván