Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakad... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/27/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10684/Rona-Emy-1904-1988-Kinizsi-a-torokevo-Tempera-papir-kis-szakadasokkal-jelzett-uvege~II1501981
1501981
10085
27
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakadásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 80×50 cm
: tánczos_gábor