Bánáti Schwerák József (1897-1951): Téli falu részlet. Vegyes technika... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/27/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10684/Banati-Schwerak-Jozsef-1897-1951-Teli-falu-reszlet-Vegyes-technika-papir-jelzett-uveg~II1507353
1507353
10008
27
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Bánáti Schwerák József (1897-1951): Téli falu részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×44 cm
: tánczos_gábor