Foto

Zahl der Lose: 256

1938 Székesfehérvár, jubileumi országgyűlés, Kaulich Rudolf 2 db fotója, hátuljukon pecséttel jelzettek, feliratozva, az egyik szélein kis sérüléssel, 18×24 cm
11750.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1880 Ganz és Társa Gépgyár Elektronikai Osztály, 3 db fotó, gyárbelső, gépek, kartonra kasírozva feliratozva, az egyik sérült, 16x22,5 és 17x23,5 cm közti méretben
11751.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1949 Monte Carlo Ralley V-8 Pilot autói az s.s. Dinard fedélzetén, hátoldalon feliratozott sajtófotó, 26x20,5 cm / Monte Carlo Ralley V-8 Pilot, press photo, 26x20,5 cm
11752.

Rufpreis:
3 000 HUF
1914-1918 A cs. és kir. folyami flottilla hajókiemelő egységének egyedülálló fotóalbuma. A világháború során elsüllyesztett dunai hadihajók, személy- és teherszállító hajók kiemelésére, javítására szakosodott katonai egység feliratozott képes naplója. Rendkívül izgalmas képanyaggal, több tucat nevesített, részben magyar hajóval, búvárok képeivel, dunai városok képeivel, de nagyrészt ritkán látott hajókat ábrázoló fotókkal. Jó állapotú mappában. 50 darab feliratozott fotót tartalmazó album. A fotók mérete kb 16x12 cm, a dombornyomott borítójú mappa mérete 33x48 cm. Ritka hajózástörténeti dokumentum! Az első borító lejár. / 1914-1914 Picture diary of the k.u.k. Schiffshebeformation aka the military ship looming unit. 50 large photos with rarely seen military and passanger ships on the Danube, mainly on Serbian territory. Images of the ships and the cities around.
11753.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1920 A Budapesti Egyetemi Atlétikai Club (BEAC) labdarúgóinak csoportképe, Munkácsi Márton (1896-1963) fotográfus pecséttel jelzett fotója, hátoldalán feliratozva, restaurált, 23x29,5 cm / cca 1920 football players of BEAC, signed with seal of Martin Munkácsi (1896-1963), restored, 23x29,5 cm
11754.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1900 Szegedi tűzoltóörs nagyalakú keményhátú fotó / Szeged fire guards. Large photo. 36x30 cm
11755.

Rufpreis:
8 000 HUF
1938 MAK (Makói Atlétikai Klub) Birkózó szakosztály csoportképe, Bucskó Gyula makói műterméből, képkeretben, 17x23 cm, karton 26x32 cm
11756.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1900 Vasúti hóhányógép, M.Á.V., fotó kartonra kasírozva / Railways snow-cleaning locomotive photo 20x26cm
11757.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1889 Kolozsvári II: gyógyszerész-gyakornok tanfolyam hallgatóinak és tanárainak tablóképe kartonon. / 1889 Large photo of the Kolozsvar II. pharmacist session. Photo size 22x31 cm
11758.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
14
cca 1925 Braun Mór jégszekrény, bor és sörhűtőkészülékek gyára kiállítási standja. Hollós fotó. Üvegezett keretben / Fridge makers exhibition stand. 26x22 cm
11759.

cca 1925 Braun Mór jégszekrény, bor és sörhűtőkészülékek gyára kiállítási standja. Hollós fotó. Üvegezett keretben / Fridge maker's exhibition stand. 26x22 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1940 Matheisel József (1908-1961) rozsnyóbányai fotográfus 13 db szabadon felhasználható, vintage üveglemez negatívja, 6x9 cm
11760.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1940 Hajdú János csongrádi fényképész által készített 13 db szabadon felhasználható, vintage üveglemez negatív, 9x14 cm
11761.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF