11750.
27. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
1938 Székesfehérvár, jubileumi országgyűlés, Kaulich Rudolf 2 db fotója, hátuljukon pecséttel jelzettek, feliratozva, az egyik szélein kis sérüléssel, 18×24 cm