Vadász Endre (1901-1944): 4 db alkalmi grafika, köztük egy színes is,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/27/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~10891/Vadasz-Endre-1901-1944-4-db-alkalmi-grafika-koztuk-egy-szines-is-rezkarc-papir-jelzette~II1570296
1570296
10505
27
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Vadász Endre (1901-1944): 4 db alkalmi grafika, köztük egy színes is, rézkarc, papír, jelzettek, különböző méretben
: bagita_péter