Militaria

Zahl der Lose: 41

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztálya zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, F.R (Firma Rothe) gyártói jelzéssel és 750 fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. /  Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd Class enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark F.R (Firma Rothe) and with 750 hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93.
30368.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and with "750" hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztály kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15 feliratú készítő dísztokban T:1-,2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd class unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces gold plated miniature (16mm) + Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15 inscription C:AU,XF
30369.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztály" kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára" kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért" kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" feliratú készítő dísztokban T:1-,2 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd class" unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gold plated miniature (16mm) + "Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service" gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" inscription C:AU,XF

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
13
1901. A Ferenc József-rend tisztikeresztje hadidíszítménnyel aranyozott, zománcozott Br kitüntetés Vinc. Mayers Söhne, Wien gyártói jelzéssel, hátoldalán függőleges kitűzőtűvel T:2 (javított zománc) / Hungary 1901. Order of Franz Joseph, Officers Cross with a war decoration gilt, enamelled Br decoration with makers mark Vinc. Mayers Söhne, Wien, vertical pin on the backside C:XF (improved enamel) NMK 204.
30370.

1901. "A Ferenc József-rend tisztikeresztje hadidíszítménnyel" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés "Vinc. Mayer's Söhne, Wien" gyártói jelzéssel, hátoldalán függőleges kitűzőtűvel T:2 (javított zománc) / Hungary 1901. "Order of Franz Joseph, Officer's Cross with a war decoration" gilt, enamelled Br decoration with makers mark "Vinc. Mayer's Söhne, Wien", vertical pin on the backside C:XF (improved enamel) NMK 204.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Weichnachten 1914 - 19. I. T. D. / Russich. Feldzug - Gott mit Uns orosz front tábori vasút Ag emlékmedál, peremen A fémjel (9,67g/27mm) T:2,2- ü., patina / Austro-Hungarian Empire 1914. Weichnachten 1914 - 19. I. T. D. / Russich. Feldzug - Gott mit Uns Russian front field train Ag commemorative medallion, with A hallmark on the edge (9,67g/27mm) C:XF,VF ding, patina
30371.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Weichnachten 1914 - 19. I. T. D. / Russich. Feldzug - Gott mit Uns" orosz front tábori vasút Ag emlékmedál, peremen "A" fémjel (9,67g/27mm) T:2,2- ü., patina / Austro-Hungarian Empire 1914. "Weichnachten 1914 - 19. I. T. D. / Russich. Feldzug - Gott mit Uns" Russian front field train Ag commemorative medallion, with "A" hallmark on the edge (9,67g/27mm) C:XF,VF ding, patina

Rufpreis:
6 000 HUF
23
1914-1915. Patrióta jelvény az Osztrák-Magyar Monarchia és a Német Birodalom zászlóival, zománcozott Br, hátoldalon STÖGER WIEN gyártói jelzéssel T:1-,2 / 1914-1915. Patriotic badge with the flags of the Austro-Hungarian Monarchy and German Empire. Enamelled Br with STÖGER WIEN makers mark on reverse C:AU,XF
30372.

1914-1915. Patrióta jelvény az Osztrák-Magyar Monarchia és a Német Birodalom zászlóival, zománcozott Br, hátoldalon "STÖGER WIEN" gyártói jelzéssel T:1-,2 / 1914-1915. Patriotic badge with the flags of the Austro-Hungarian Monarchy and German Empire. Enamelled Br with "STÖGER WIEN" makers mark on reverse C:AU,XF

Rufpreis:
5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. 11. Gyaloghadosztály zománcozott Br jelvény (24x33mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1916. 11. Infanterie Truppe Divison (Infantry Troop Division) enamelled Br badge (24x33mm) C:XF
30373.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. "11. Gyaloghadosztály" zománcozott Br jelvény (24x33mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1916. "11. Infanterie Truppe Divison (Infantry Troop Division)" enamelled Br badge (24x33mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
25
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 11. Huszárezred - I. Ferdinánd a bolgárok királya zománcozott fém sapkajelvény (20x35mm) T:2 zománchiba /  Austro-Hungarian Monarchy 1916. 11th Hussars - King Ferdinand I of the Bulgarians enamelled metal cap badge (20x35mm) C:XF enamell error
30374.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "11. Huszárezred - I. Ferdinánd a bolgárok királya" zománcozott fém sapkajelvény (20x35mm) T:2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "11th Hussars - King Ferdinand I of the Bulgarians" enamelled metal cap badge (20x35mm) C:XF enamell error

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
20
30375.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1914-1918. Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján aranyozott Br kitüntetés T:2 / Hungary 1914-1918. Gold Cross of Merit with Crown, on wartime ribbon gilt Br decoration C:XF NMK. 213.
30376.

1914-1918. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott Br kitüntetés T:2 / Hungary 1914-1918. "Gold Cross of Merit with Crown, on wartime ribbon" gilt Br decoration C:XF NMK. 213.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1922. Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal és az elmaradt Katonai Érdemkereszt III. osztályának (hadidíszítménnyel) miniatűrjével aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 /  Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon and the miniature of the missing Military Merit Cross, 3rd class with war decoration gold plated Br decoration with ribbon C:AU,XF NMK 417.
30377.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal és az elmaradt Katonai Érdemkereszt III. osztályának (hadidíszítménnyel) miniatűrjével" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon and the miniature of the missing Military Merit Cross, 3rd class with war decoration" gold plated Br decoration with ribbon C:AU,XF NMK 417.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
11
1922. Magyar Koronás Bronzérem peremen jelzett aranyozott Br kitüntetés mellszalagon és eredeti adományozói dísztokban T:1-,2 patina a koronán /  Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown hallmarked Br gold plated decoration with ribbon, in original box C:AU,XF patina on the crown NMK 412.
30378.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem" peremen jelzett aranyozott Br kitüntetés mellszalagon és eredeti adományozói dísztokban T:1-,2 patina a koronán / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown" hallmarked Br gold plated decoration with ribbon, in original box C:AU,XF patina on the crown NMK 412.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1922. Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis) peremén jelzett Ag kitüntetés, modern mellszalagon T:2 / Hungary 1922. Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis) Ag decoration hallmarked on edge on modern ribbon C:XF  NMK.: 403.
30379.

1922. "Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis)" peremén jelzett Ag kitüntetés, modern mellszalagon T:2 / Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis)" Ag decoration hallmarked on edge on modern ribbon C:XF NMK.: 403.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF