Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei. Vác, 1937, Kapisztrán Ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben. A szerző által aláírt, 1212. számú számozott példány. Jó állapotban.