12469.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
40 000 HUF
Kriesch János: Természetrajz szóban és képekben. Bromme után. Buda, 1863, Nagel és Wischa, Herz János ny, X p.+83 p.+36 t. (kézzel színezett egészoldalas litográfiák.) Korabeli félvászon kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, de ezeket leszámítva jó állapotban, M. Kir. Kertészeti Tanintézet Könyvtárának intézményi bélyegzőjével.