12661.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
9 000 HUF
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é. n., Franklin Társulat. Gazdagon díszített, aranyozott bőrkötésben, apró kopásnyomokkal, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.