Schweiger-Lerchenfeld Amand - A nővilág. Átdolg. Brankovics György.
Bp. 1882 Mach és társa. 2 sztl. 624 l. 20 t. (fametszetes ábra). A kötet több mint 200 fametszetes illusztrációt tartalmaz rajzolta: Wanjura A. Kiadói aranyozott, kissé laza egészvászon kötésben. Egy előzéklap hiánnyal.