12646.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek uj rajzaival és a költő arczképével. I.-II. köt. Bp., 1900, Athenaeum. Szövegközti illusztrációkkal és rézfénymetszetű táblákkal, Baditz Ottó, Benczúr Gyula, Bihari Sándor, Böhm Pál, Ebner Lajos, Eisenhut Ferencz, Hegedüs László, Kacziány Ödön, Karlovszky Bertalan, Révész Imre, Roskovics Ignácz, Spányi Béla, Vágó Pál, Vastagh Géza, Vaszary János és Wagner Sándor illusztrációival. Kiadói, szecessziós, fémplakettel díszített, egységes, festett, aranyozott, egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, szép állapotban