12663.
26. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
Petőfi (Sándor) Költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége.. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Kiadói gazdagon ezüstözött egészvászon kötés. Jó állapotban.